• arba užsiregistruoti
Omniva Siųsk greitai ir patikimai su Spintoje.pasmama.lt ir Omniva Omniva

Spintoje.pasmama.lt pristato paprastą ir patogų būdą, parduodančioms, mainančioms ar dovanojančioms prekes narėms saugiai jas išsiųsti per Omniva siuntų savitarnos terminalus, o perkančioms – greitai atsiimti pirkinius, t.y. po 24 valandų nuo išsiuntimo. Visą parą veikiantys Omniva terminalai yra įrengti visoje Lietuvoje (sąrašas) šalia didžiųjų prekybos centrų, parduotuvių ir degalinių, kurias paprasta pasiekti tiek pėsčiomis, tiek automobiliu:

Spintoje.pasmama.lt narėms, gaunančioms siuntą per Omniva savitarnos terminalus, pristatymas kainuos tik 1.75 EUR (atsiskaitymas tik banko kortele).

Kas nors neaišku? Visus atsakymus rasite čia: DUK.

Pastomatai
Kodėl verta rinktis Omniva?

1. Itin paprastas naudojimasis – savitarnos terminalų ekranuose rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai paprastam vartotojui. Siuntos atsiėmimo procesas iš terminalo trunka ne daugiau 15 sekundžių.

2. Savitarnos terminalai veikia 24 val. per parą – prekes išsiųsti ir/ar atsiimti galima kasdien jums patogiausiu paros metu, be jokių ribotų darbo valandų.

3. Greitas pristatymas – siuntinius įdėjus iki išėmimo laiko, jie pristatomi kitą darbo dieną (https://www.Omniva.lt/Siuntu_surinkimo_laikai)

4. Patogi siuntos išsiuntimo vieta – Omniva terminalai yra įrengti 19-oje Lietuvos miestų (sąrašas) šalia didžiųjų prekybos centrų, parduotuvių ir degalinių, kurias paprasta pasiekti tiek pėsčiomis, tiek automobiliu

5. Kokybiškas klientų aptarnavimas – iškilus klausimams Omniva darbuotojas visuomet patars ir padės. Susisiekite su mumis I – V nuo 9.00 iki 18.00, telefonu 8 700 24442.

6. Užtikrintas siuntų saugumas – siuntų savitarnos terminalai stebimi 24 val., kuriuose įrengtos 3 video kameros. Siuntos yra saugios, nes savitarnos terminalai yra pagaminti iš itin atsparių medžiagų, o įsilaužimo atveju suveikia signalizacija. Be to, klientų patogumui terminalai apšviečiami naktį, įrengtos šoninės užsklandos nuo vėjo bei stogas apsaugantis nuo blogų oro sąlygų.

Registruoti siuntinį galite čia:


Kaip išsiųsti savo prekes pirkėjui?
Omniva
1. • Išsiaiškink pas pirkėją, kuriame savitarnos terminale jai/jam patogiausia atsiimti prekes
• Įdėk prekę į dėžę ar voką ir tinkamai supakuok ją (Prekė dėžėje ar voke neturėtų laisvai judėti. Tuščia dėžės erdvė užpildoma pakavimo medžiaga, neleidžiančia daiktui judėti, susitrenkti ar pan)
• Užklijuok Siuntėjo el. paštu gautą siuntos lipduką ant pakuotės
  Omniva
2. Nueik prie arčiausiai esančio savitarnos terminalo
  Omniva
3. Palietę ekraną, pasirinkite kalbą ir spauskite ´Privatus klientas. Anksčiau paruošta siunta‘. Pasirinkite ´Skenuoti siuntos brūkšninį kodą‘ arba ´Įvesti SMS žinute gautą kodą‘ priklausomai nuo to, kokiu būdu ruošiate siuntos lipduką. Atlikę veiksmus, pasirinkite spintelės dydį.
Omniva
4. Įdėkite siuntą į atidarytą skyrių, uždarykite dureles ir patvirtinkite, kad įdėjote siuntą paspausdami mygtuką ‚Patvirtinti‘.
  Omniva
5. Spauskite ‘Taip’, jei pageidaujate gauti siuntos kvitą, kuriame matysite siuntos numerį.
 
Kaip atsiimti savo prekes?
Omniva
1. Nueik prie Omniva savitarnos terminalo, nuodyto gautoje sms žinutėje
  Omniva
2. Palietę ekraną, pasirinkite kalbą ir spauskite ´Atsiimti siuntą
  Omniva
3.Įveskite sms žinutėje nurodytą siuntos atsiėmimo 6-ženklį kodą
Omniva
4. Paštomatui paprašius sumokėti už siuntą, atlikite apmokėjimą banko kortele. Mokėjimo terminalas yra po ekranu!
  Omniva
5. Atsidarius terminalo skyriaus durelėms, pasiimk siuntą, uždaryk dureles ir patvirtink terminalo ekrane veiksmą
  Omniva
6. Norėdami gauti siuntos kvitą, ekrane spauskite TAIP
 

Omniva paslaugos sąlygas rasite čia https://www.omniva.lt/Verslo/pagalba/salygos_ir_kainos